BIMAK


Bimak jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w 2001 roku. Od początku naszej działalności związani jesteśmy z rynkiem akcesoriów meblowych.

Od 2007 roku z powodzeniem specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz rozwiązań wykorzystywanych do produkcji drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych. W 2013 roku poszerzyliśmy ofertę o systemy szuflad i prowadnic Q-Box.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem systemów do drzwi przesuwnych oraz systemów szuflad

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania, a także stanie się solidną podstawą długotrwałej i owocnej współpracy.

CO MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ NASZYM KLIENTOM?
WYSOKA JAKOŚĆ

Od początku naszej działalności trafnie identyfikujemy i zaspokajamy potrzeby rynku meblarskiego w Polsce oraz za granicą. Staramy się spełniać wymagania naszych klientów, dlatego też nie ustajemy w działaniach mających na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów, najlepszego serwisu, jak też nieustanne poszerzanie zakresu naszego asortymentu.

W naszej ofercie znajdują się piaskowane profile aluminiowe z powłoką galwaniczną o grubości przekraczającej 15 mikronów. Jest to unikalne rozwiązanie zarówno na polskim, jak i na europejskim rynku, które zapewnia nie tylko nowoczesny, estetyczny wygląd szaf wykonanych z naszych produktów, lecz także ich wysoką trwałość.

Wszystkie okucia nośne wyposażone są w łożyska kulkowe zapewniające długotrwałą, cichą i bezawaryjną eksploatację. Zostały one potwierdzone certyfikatem zgodności PN EN 15338 2010.

Aby zobaczyć pełną ofertę kliknij na logo poniżej: